Archiv receptů

 

Pesto přidávám do pomazánek, dipů, omáček i marinád, takže je opravdu nepostradatelnou součástí mé kuchyně. Ve špajzce mám při ruce vždycky alespoň jednu sklenici. Několik pokusů a omylů mě dovedlo až k tomuto jednoduchému receptu, který vám nezabere ani 10 minut a přesto dopadne vždy skvěle. Vyzkoušejte ho sami.

Na tyto nadýchané lívance se u nás těšíme celý týden. Doma si bez nich už víkendovou snídani nedokážeme představit! Vyzkoušejte můj jednoduchý a rychlý recept a začněte si užívat pomalé sobotní snídaně. Ozdobit je můžete čímkoliv, co máte rádi. U nás jednoznačně vede jednoduchá verze - čerstvé ovoce a javorový sirup.

Tato úžasně jemná a krémová polévka je ideální pro jarní a letní večeře. Příprava je jednoduchá, určitě ji zařadíte mezi své favority hned po prvním vyzkoušení. Potřebujete jen několik základních surovin a čerstvý chřest, nejlépe od vašeho místního pěstitele. Polévku dotáhnete k dokonalosti chlebovými krutonky, čerstvými bylinkami a lžící smetany.

Tato hřejivá krémová polévka z dýně je ideální večeří pro chladné podzimní večery. Zahřejete se již pohledem na oranžovou barvu dýně, která navíc úžasně chutná a výborně zasytí celou rodinu. Ráda ji zdobím různými druhy sýrů, bylinek a koření. Bez šalvěje, tymiánu a dýňových semínek si tuto polévku již neumím představit.